Simovate-Logo.png

Endsütri 4.0'da İnovasyon

GELECEĞİ SİMÜLASYON İLE PLANLAYIN

YÖNTEMİMİZ

01 / Simülasyon
02 / Yerli
03 / Kolay Kullanım

Endüstri 4.0'a tam uygun şekilde BPMN2.0 ile çalışan Simovate Simulation, süreçlerin dijital ikizini oluşturarak en optimal sonucu kullanıcıya gösterir. Optimizasyon önerileri ile tek seferindeyi en doğruyu hedefleyin.

2011'den bu yana geliştirdiğimiz Simovate Simulation Türkiye'nin ilk yerli ve milli iş süreçleri simülasyon yazılımıdır. 2D ve 3D animasyon özellikleri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Bulut desteği sayesinde kusursuz kullanım sunan Simovate Simulation, en doğru ve en uygununu hedefler.

Kullanıcı arayüzü konusunda uzun çalışmalar sonucunda Simovate Simulation, kullanımı kolay, pratik ve anlaşılabilir bir arayüze kavuşmuştur. Ana hedefimiz kullanıcıyı model içerisinde yormadan hedefine en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamak.

ezgif.com-video-to-gif (1).gif
HEMEN DENE

Simovate ile Tanışın

Amacımız

Endüstri 4.0 bileşenlerini simülasyon ile birleştirerek, firmalara bu süreçte destek olmak istiyoruz. Bunun en temeli simülasyon. Dijital ikiz ile firmada görülemeyen bir çok hata belirginleşir ve maliyet kayıplarının önüne geçilir. Endüstri 4.0'ın ilk adımı simülasyon.

Hedefimiz

Simovate Simulation yerli bir çözümdür. Sanayimizin Endüstri 4.0'a geçişindeki bu süreçte tüm üretim ve organizasyonel süreçlerini simüle etmesi ve bu süreçleri düzeltmesi gerekmektedir. İşte bu noktada firmalara en uygun ve en pratik çözümü sunmaktadız.

Teknolojilerimiz

Simovate Simulation BPMN2.0 notasyonunu modelle konusunda baz almaktadır. BPMN2.0'ın vermiş olduğu özellikler sayesinde 4 element ile tüm iş modellerini oluşturabilir, simülasyonunu koşturabilirsiniz. Bu sayede karmaşık işlemler, kabarık modeller ve bunların getirdiği sorunlar ile uğraşmazsınız.

Videolarımız

Diğer Ürünlerimiz

Artırılmış Gerçeklik ile Bakım

Uzaktan Destek Sistemi

Kestirimci Bakım Uygulaması

Veri Kayıt ve Görselleştirme

Yapay Zeka ile Sipariş

Kuyu Veri Kayıt ve Raporlama

Bize Yazın

Please fill your contact details below:

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!